Історія школи
- 2 жовтня 1907 року Лубенське повітове земство за клопотанням жителів хутора Сабадашів прийняло рішення про будівництво початкової школи.
- Відкрито земське народне училище в найманому приміщенні..
- У 1910 році розпочато навчання в новозбудованій початковій школі. Першими вчителями стали: Васик Іван Євтухович, Васик Ганна Петрівна , Сквиренко Уляна Павлівна.
- У 1951 році в селі відкрито семирічку, директором якої був Міщенко Микола Максимович.
- У 1956 році рішенням Оржицького райвиконкому Куйбишевська семирічна школа набуває статус середньої. Директором Куйбишевської середньої школи призначено Повалія Миколу Васильовича.
- У 1958 р. побудовано двоповерхове приміщення для 5 – 10 класів. Початкові класи продовжують навчання в будівлі земської школи.
- У 1959 році відбувся перший випуск 10-го класу.
- У грудні 1975 року введено в дію нове двоповерхове приміщення школи для учнів 5-10 класів.
- Учні початкових класів починають навчатися в старому двоповерховому приміщенні. Очолює педагогічний колектив Киричок Людмила Валентинівна.
- Досвід виробничих бригад, які працювали на свинофермі та будівництві протягом 1983-1990 років, вивчався на рівні області. Учасники бригад нагороджувалися цінними подарунками, грошовими преміями, екскурсіями до Москви, Новгорода, Кіровакана, Бреста, Сухумі, в Прибалтику, Молдавію та до інших міст Радянського Союзу.
- У 1989 році серед перших в районі за допомогою радгоспу ім. Куйбишева в школі обладнано комп’ютерний клас.
- Нині школа має сучасний комп’ютерний комплекс, 2 принтери, сканер, найновіші телевізори, відеокамеру, музичну апаратуру, світломузику
- У 2006 році школа одержала автобус для підвезення дітей з інших сіл. Реалізація програми “Шкільний автобус” дозволила не тільки вчасно привозити і відвозити дітей, але й організовувати екскурсії по рідному краю.
-
За 50 років школу закінчили 1035 учнів, з яких 42 медалісти: 34 учні нагороджено Золотою медаллю, 8 – Срібною медаллю.
29 учнів школи відзначено Похвальними грамотами за особливі успіхи у вивченні окремих предметів.
Щороку учні школи посідають призові місця на районних предметних олімпіадах, стають призерами обласних та республіканських олімпіад, успішно захищають наукові роботи в Малій Академії наук, беруть участь в конкурсах учнівських творів та конкурсі Імені П.Яцика.
Серед кращих в районі – футбольна команда школи, легкоатлети і баскетболісти.
Учні школи з успіхом беруть участь в огляді художньої самодіяльності “Веселка”, КВК, “Дебатах”, обласних та районних акціях.
Щорічно більшість випускників продовжують навчання у вищих навчальних закладах різного рівня акредитації, стають науковцями, висококваліфікованими спеціалістами у всіх галузях народного господарства не тільки України, але й ближнього та дальнього зарубіжжя.