5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».
5 лютого 2019 р. Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. приєдналась до відзначення Дня безпечного Інтернету та проведення всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг. Відбулась загальношкільна лінійка,присвячена Дню безпечного Інтернету.
У 7-11 класах учителями інформатики Р.М.Ромашуком та І.В.Гур’яновою були проведені уроки за темою «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?». Учні переглянули та обговорили презентацію та відео за посиланням http://interactive.ranok.com.ua/course/group/ranok-yrok-stop-sexting .
Сьогодні, 28 січня, на загальношкільній лінійці відбулося відкриття тижня біології, який проводитиметься з 28 січня по 1 лютого. Учні 6 класу на чолі з учителем біології Солошенко Л.М., розповіли учням школи цікавинки та вірші.
Учні 4-6 класів взяли участь у грі «Пошук скарбів». Діти активно брали участь та отримували призи, за правильно виконані завдання.
У школі продовжується тиждень біології. Сьогодні, 30 січня, Л.М. Солошенко завітала до учнів 1-4 класів. Любов Миколаївна підготувала для учнів гру «Зимова казка», розповіла цікавинки про зимуючих птахів, загадувала загадки та демонструвала цікаві ілюстрації, в цьому їй допомагали учениці 10 та 11 класу – Сапін Анастасія та Педоряка Валентина. Діти із задоволенням приймали участь та отримували солодкі призи, які надали приватні підприємці О.В. Черницький та С.М. Ічанський.
22 січня в Україні відзначається ухвалення Універсалу Директорії про Злуку Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки в єдину державу. Ця подія увійшла в історію як День Соборності України, що уособлює віковічні прагнення нашого народу до об’єднаності, цілісності та неподільності.День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – вєдності українських земель.З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, 17 січня, в школі проведено виставку композицій під назвою «Україна – це ми!», в якій взяли участь учні 2-11 класів.
Новий рік – це одне з найбільш таємничих, урочистих і «родинних» свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива. Це одне з найкрасивіших свят на світі, яке відгукується особливими мелодіями в серцях дорослих і дітей, щедро даруючи людям по всій землі радість і добро, сміх та веселощі.
Новорічні ранки у нашій школі традиційно збирають учнів у прикрашеному залі, біля розкішної ялинки. Учні нашої школи,зокрема, 9 та 10 класів, підготували новорічні номери. 11 клас привітав всіх присутніх в залі новорічними посіваннями та виставою «Фараони» О. Коломійця, яку з захватом та великим задоволенням дивились всі глядачі. Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива.
3 грудня 2018 р. для учнів 11 кл. було проведено урок інформатики щодо порядку проведення та особливостей ЗНО-2018, знайомства з сайтами ХРЦОЯО та УЦОЯО. Учні переглянули презентацію "Особливості ЗНО-2018", ознайомились також із практичними завданнями та завданнями квесту, які розміщені на сайті УЦОЯО.
21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.
З нагоди цього свята в нашій школі відбулася година спілкування "Герої не вмирають", яку підготували учні 10 класу та їх класний керівник Ромашук Р. М. Десятикласники розповіли про патріотизм і мужність українців, які піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини. Метою заходу було прищепити старшокласникам любов до Батьківщини, зберегти та донести до них об'єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття. На завершення години спілкування, присутні учні 8 - 11 класів записали побажання для своєї країни та вшанували пам'ять героїв України хвилиною мовчання.
Також до Дня Гідності та Свободи була оформлена виставка художньої літератури, з якою учні могли ознайомитися на перервах.
Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії. Слава Україні! Героям слава!
У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу 15 листопада 2018 року у Вишнівській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено відкриту виховну годину «Мистецтво володіти собою», яку підготувала Бендрик В.І. На заході були присутні учні 5-7 класів. Для них Валентина Іванівна підготувала різні конкурси та цікавинки.
9 листопада, у День української писемності й мови відбувся щорічний радіодиктант національної єдності, який пишуть українці у різних куточках світу. Сьогодні наша школа теж приєдналася до цього заходу. Учні 9-11 класів перевірять свої знання та вміння, які їм знадобляться в подальшому.
Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів взяла учась у районних змаганнях допризовної молоді на кубок героїв АТО здобувши 3 місце. Також команда здобула 1 місце в конкурсі "Смуга перешкод".
Щороку, у першу неділю жовтня, в усіх школах радісно вітають учителів із професійним святом — Днем вчителя. Це прекрасна нагода подякувати їм за невтомну працю і безмежне терпіння.5 жовтня день у нашій школі розпочавсь з привітання вчителів: учні 5-11 класів підготували святковий концерт. Головними учасниками дійства став випускний клас, який привітав вчителів не тільки теплими словами, а й чудовими квітами та грамотами.
Одні співали, інші танцювали, показували смішні сценки, робили пародії, розповідали смішні історії про вчителів, а от учні 5 класу порадували своїми цікавими привітаннями – віршиками. Атмосфера цього дня для всіх працівників школи була насправді теплою та дружньою. Бажаємо всім вчителям наснаги, терпіння, нових успіхів в роботі та побільше талановитих учнів.
З метою належного відзначення 100- річчя від дня народження Василя Сухомлинського у нашій школі 27 вересня 2018 року проводилися певні заходи. Бібліотекарем Зарубою В.П. та класними керівниками 2- 4 кл. проведено відкриту виховну годину на тему “ Доброта- це краса людської душі», де діти познайомилися з життєвим шляхом В.Сухомлинського, відчули золоті зернята доброти і милосердя його літературної творчості.
Про В.Сухомлинського не забули згадати і учні 5-11 кл. У 5 класі проведено читацьку конференцію. Оповідання В.Сухомлинського. У 6 кл. проведена бесіда “Шану творцю віддає юних творців покоління”. У 7 кл. проведено виховну годину “Серце віддаю дітям”, у 8 кл. - “Я хочу сказати своє слово...”, у 9 кл.- проведений діалог “Заслужений вчитель України — В.О.Сухомлинський”, у 10 кл. бесіда “Все починається з добра, все починається з любові...”, у 11 кл.- перегляд документального фільму про В.А.Сухомлинського.
Свято квітів у Вишнівській ЗОШ І-ІІІ ст. - осінній день краси!
Всі ми з нетерпінням чекаємо прихід величавої і чарівної красуні-осені, яка дивує нас своїми барвами. А вже через місяць її господарювання збираємо її дарунки і проводимо свято квітів.
20 вересня в нашій школі відбулася традиційна виставка квітів, присвячена визволенню Полтавщини від німецько –фашистських загарбників та осінніх композицій «Щедрі дари осені». Цього року вона пройшла під гаслом «Моя квітуча Україна».
У виставці взяли участь учні 2-11 класів. Тут були представлені композиції, виготовлені не лише з квітів, а й з овочів та фруктів. На виховних годинах учні нашої школи захищали свої композиції.
Цьогорічні композиції підкорили всіх винахідливістю, оригінальністюта патріотизмом. Усі роботи разом створили неймовірну квіткову красу, якою милувалися учні, батьки та учителі школи. Усі з цікавістю роздивлялися, коментували композиції, а потім фотографувалися на згадку.
Відзначення Всесвітнього Дня Миру у Вишнівській ЗОШ І-ІІІ ст.
Найбільше у світіщастя – це мир, коли люди живутьспокійно, земля не здригаєтьсявідстрашнихвибухів. Щороку 21 вересня люди у різнихкуточкахпланетивідзначаютьМіжнародний день миру, свято, покликанезмуситивсіх не тількизадуматись, але й зробитищо-небудьзарадиспокою на Землі. Мир у ріднійУкраїні – ценайзаповітнішебажанняусіхукраїнців, котре вони висловлюютьвголос так згуртовано, як ніколираніше. До відзначенняцього свята щорокудолучається і наша школа.
Учні 1-11 класів взяли участь у проведенні флеш-мобі в рамках всеукраїнської кампанії «Голуб миру» до Міжнародного дня миру під гаслом «Право на мир». Учасники Шкільного Парламенту організували випуск газети під назвою «Ми за мир!». Також у кожному класі були проведені бесіди та години спілкування «Мир на планеті – щастя всім дітям».
До спільної справи нести мир активно долучились і діти, і вчителі.
Зовсімнещодавнорозпочавсянавчальнийрік. Засмаглими та дорослимиповернулисядіти до рідноїшколи. І закипіло,завируваложиття: уроки, походи, екскурсії…. Дитячійактивностінемаємежі. Їхцікавить все. Але немаєжодноїдитини, яка була б байдужою до спортивнихігор та розваг. Ось тому і чекалипроведенняОлімпійськоготижня в нашійшколі, як великого свята. Свята здоров’я, енергії, дружби, взаємоповаги та взаємодопомоги.
В змаганнях приймали участь учні 1-11 класів. Всі хотіли перемогти: хтось хотів прийти першим,дехто перемогти себе, свою лінь і зробити ще один крок до здорового способу життя.З 10 по 14 вересня учні та вчителі Куйбишевської ЗОШ I-III ступенів взяли активну участь у проведенні «Олімпійського тижня». Дана ініціатива НОК України, спрямована на популяризацію спорту, здорового способу життя. В ході її проведення в школі організовано маса заходів.10.09 відбулося відкриття урочистою лінійкою
11.09 відбулось інформування,стрибки у довжину з розбігу,стрибки у висоту з розбігу.
1 вересня - День Знань, з якого починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. У стінах нашої школи прозвучало свято Першого дзвоника «Країна дитячих мрій».
Ми не випадково обрали таку назву свята- «Країна дитячих мрій ». Вже всім, мабуть,
відомо, що цього річ наші першокласники йдуть до Нової української школи – безмежної Країни дитячих мрій , доброти, сміху, радості , безтурботного щастя із мріями казковими та веселими пригодами . А любих первачків провели у цю країну знань наші одинадцятикласники, для яких це свято останнє.
Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. Ми раді привітати наших любих першокласників у стінах закладу! Бажаємо їм наснаги у здобутті знань!
Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і зазвичай нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Не менш важливим він буде для учнів 11 класів, яким доведеться обирати професію, які будуть втілювати отримані знання в дорослому житті. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них.
В цей складний час ми хочемо, щоб в кожному серці зберігалася любов до рідної Батьківщини, щоб лани її розквітали, птахи співали, а наші діти жили у спокої і злагоді!!!
У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.
Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас.
Для більшої частини учнів це просто оповіщення про прихід шкільних канікул. Майже всі, кому йти в школу в другій, третій і так далі клас, радіють цьому довгоочікуваного дня. Три місяці свободи від строгого розпорядку дня, ранніх пробуджень, підручників і контрольних. На три довгих місяці можна забути про парти, вчителів і зубріння.
Хтось відправиться подорожувати, хтось проведе літо на дачі або в селі, а хтось залишиться в селі, але все одно вільним, як травневий вітер. Можна займатися улюбленими справами, не думаючи про час.
Але для деяких закінчення шкільного року пов'язано не тільки з радістю, але і з побоюванням, легким смутком, надіями … Для тих, хто цього року закінчує школу, останній дзвоник є відліком початку найбільшої зміни в житті. Вони начебто і не зовсім дорослі ще, але вже й не діти. Попереду ще море тривоги у вигляді випускних та вступних іспитів.
Отже,Останній дзвінок підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями.
У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.
Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас.
Для більшої частини учнів це просто оповіщення про прихід шкільних канікул. Майже всі, кому йти в школу в другій, третій і так далі клас, радіють цьому довгоочікуваного дня. Три місяці свободи від строгого розпорядку дня, ранніх пробуджень, підручників і контрольних. На три довгих місяці можна забути про парти, вчителів і зубріння.
Хтось відправиться подорожувати, хтось проведе літо на дачі або в селі, а хтось залишиться в селі, але все одно вільним, як травневий вітер. Можна займатися улюбленими справами, не думаючи про час.
Але для деяких закінчення шкільного року пов'язано не тільки з радістю, але і з побоюванням, легким смутком, надіями … Для тих, хто цього року закінчує школу, останній дзвоник є відліком початку найбільшої зміни в житті. Вони начебто і не зовсім дорослі ще, але вже й не діти. Попереду ще море тривоги у вигляді випускних та вступних іспитів.
Отже,Останній дзвінок підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями.
У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.
Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас.
Для більшої частини учнів це просто оповіщення про прихід шкільних канікул. Майже всі, кому йти в школу в другій, третій і так далі клас, радіють цьому довгоочікуваного дня. Три місяці свободи від строгого розпорядку дня, ранніх пробуджень, підручників і контрольних. На три довгих місяці можна забути про парти, вчителів і зубріння.
Хтось відправиться подорожувати, хтось проведе літо на дачі або в селі, а хтось залишиться в селі, але все одно вільним, як травневий вітер. Можна займатися улюбленими справами, не думаючи про час.
Але для деяких закінчення шкільного року пов'язано не тільки з радістю, але і з побоюванням, легким смутком, надіями … Для тих, хто цього року закінчує школу, останній дзвоник є відліком початку найбільшої зміни в житті. Вони начебто і не зовсім дорослі ще, але вже й не діти. Попереду ще море тривоги у вигляді випускних та вступних іспитів.
Отже,Останній дзвінок підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями.
У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.
Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас.
Для більшої частини учнів це просто оповіщення про прихід шкільних канікул. Майже всі, кому йти в школу в другій, третій і так далі клас, радіють цьому довгоочікуваного дня. Три місяці свободи від строгого розпорядку дня, ранніх пробуджень, підручників і контрольних. На три довгих місяці можна забути про парти, вчителів і зубріння.
Хтось відправиться подорожувати, хтось проведе літо на дачі або в селі, а хтось залишиться в селі, але все одно вільним, як травневий вітер. Можна займатися улюбленими справами, не думаючи про час.
Але для деяких закінчення шкільного року пов'язано не тільки з радістю, але і з побоюванням, легким смутком, надіями … Для тих, хто цього року закінчує школу, останній дзвоник є відліком початку найбільшої зміни в житті. Вони начебто і не зовсім дорослі ще, але вже й не діти. Попереду ще море тривоги у вигляді випускних та вступних іспитів.
Отже,Останній дзвінок підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями.